pro muže i pro ženy

Úvod

Přírodní deodorant STOPPODOUR® 2v1

Přírodní deodorant STOPPODOUR® 2v1 eliminuje zápach podpaží a nohou a zároveň umožňuje přirozený a zdravý tok potu. Vlasové folikuly a potní žlázy, které produkují pot, se proto neucpávají, což pomáhá odstraňovat odumřelé kožní buňky a předcházet podráždění pokožky.

STOPPODOUR® působí tak, že díky aktivní antibakteriální složce mikrokrystalů minerálů kamence brání hromadění růstu bakterií na povrchu kůže a tím eliminuje zápach podpaží a nohou. Chodidlo je chráněno proti plísni a stejně jako podpaží, zůstává celý den svěží a bez zápachu. Poskytuje ochranu až 72 hodin pro může a ženy. Dává pokožce hladký a pohodlný pocit. Neobsahuje parfém, alkohol a je šetrný k pokožce.

Doporučeno proti bromhidróze nebo tomu, čemu říkáme nadměrný tělesný pach způsobený extrémními bakteriemi na kůži.

Klinicky testováno

V roce 2015 STOPPODOUR® uznal a klinicky testoval Státní zdravotní ústav v Praze v České republice.

Tento kvalitní produkt mohou používat i lidé s citlivou pokožkou, neboť přírodní deodorant kamenec neobsahuje žádné škodlivé chemikálie a neblokuje póry.

Historie o minerálním krystalu

Přírodní minerální krystal kamenec je z velké části používán v Asii a široce používán na Filipínách jako deodorant v podpaží a na nohy po více než 200 let. Účinnost tohoto minerálu si získala důvěru milionů lidí z generace na generaci. Tento minerální krystal je aktivní složkou přírodního deodorantu STOPPODOUR®.

Díky filipínskému minerálnímu krystalu získáte úplnou ochranu před tvorbou bakterií, poskytuje svěží, nelepivý pocit a je jemný k pokožce.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.